Regulamin przetwarzania danych osobowych

 

  1. Przesyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego albo w dowolnej innej formie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych. Będą one przechowywane do czasu wycofania zgody z tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  2. Do wycofania zgody wystarczy przesłanie wiadomości na adres e-mail: kontakt@projektursynow.org
  3. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest stowarzyszenie Projekt Ursynów identyfikujące się numerem KRS 0000597204.
  4. Dane osobowe będą wykorzystywane w celu informowania o działaniach stowarzyszenia oraz w celu zarządzania relacjami.
  5. Dane będą przetwarzane do końca działalności stowarzyszenia lub do czasu wyrażenia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania tych danych.
  6. Ma Pani/Pan również prawo w każdym czasie dowiedzieć się, jakie Pani/Pana dane osobowe posiadamy, a także zwrócić się o sprostowanie tych danych, bądź ich usunięcie.
  7. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (giodo.gov.pl).

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.