Skład Zarządu:

Prezes Zarządu - Kamil Orzeł

Mieszka na Ursynowa od 2004 roku. Jest jednym z najaktywniejszych radnych kadencji 2014-2018. Skutecznie działa w kwestiach dotyczących mieszkańców Kabat (m.in. Galerii Kabaty, remontu ul. Rosoła, przebudowy parku Przy Bażantarni, oświetlenia przejść dla pieszych, budowy dróg rowerowych) oraz całej dzielnicy (m.in. sprawa filtrów w wyrzutniach spalin tunelu POW, Szpitala Południowego czy lokalizacji Bazarku na Dołku).
W Radzie Dzielnicy Ursynów pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Kultury i Komunikacji Społecznej oraz jest członkiem Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Edukacji i Sportu.

 

Wiceprezes Zarządu - Łukasz Ciołko

Mieszkaniec Ursynowa i aktywny społecznik. Od 2015 roku członek zarządu Dzielnicy Ursynów,  odpowiedzialny za lokale komunalne, komunikację z mieszkańcami, budżet partycypacyjny oraz wydarzenia kulturalne.  Jako zastępca burmistrza jest organizatorem największych imprez dzielnicowych m.in. Dni Ursynowa czy Dnia Cichociemnych oraz pomysłodawcą wielu nowych cykli kulturalnych takich jak Tydzień Seniora, Ursynowski Kalejdoskop Teatralny, potańcówki, recitale fortepianowe w parkach czy bajki dla dzieci na trawie. W zarządzie Dzielnicy skutecznie dba o interesy mieszkańców.  Jest zaangażowany w budowę Centrum Kultury Ursynowa, montaż filtrów w tunelu POW, zapewnienie nowych miejsc parkingowych, budowę nowych żłobkówi przedszkoli oraz rozbudowę ursynowskich szkół.

 

 

Sekretarz Zarządu - Maciej Antosiuk

27 lat, na Ursynowie od 2003 r. Aktywny społecznik, były sekretarz, a następnie przewodniczący Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego na Ursynowie. Zaangażowany w walkę o filtry POW i budowę parku wzdłuż ul. Płaskowickiej. Pracuje w branży robotyki. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności, były instruktor Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

www.maciejantosiuk.com

 

Skarbnik - Bartosz Zawadzki

21 lat, mieszkaniec Ursynowa Północnego od urodzenia. Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a do niedawna młodzieżowy radny dzielnicy Ursynów. Działa nie tylko w PRojekcie URsynów, ale także w Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, utrzymując kontakt między urzędem, a organizacjami pozarządowymi na Ursynowie. Zaangażowany w projekt "Baby Mama Wymiana", powstrzymywanie zwężeń ulic Bartóka i Jastrzębowskiego oraz starania na rzecz budowy ekologicznych ekranów dźwiękochłonnych wzdłuż Puławskiej i Doliny Służewieckiej. Jest autorem artykułów do Passy o tematyce ursynowskiej.

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.