Skład Komisji Rewizyjnej:

Magdalena Pietroń

 

Łukasz Błaszczyk

Mieszkaniec Ursynowa od urodzenia. Szczególnie bliskie są mu Kabaty i to tutaj głównie skupia swoje działania (m.in. kwestia Galerii Kabaty, budowa i remont dróg rowerowych i chodników, poprawa bezpieczeństwa na stacjach metra). Aktywny w sprawach istotnych dla całej dzielnicy, takich jak instalacja filtrów na wyrzutniach spalin POW, czy akcje Baby Mama Wymiana. Autor zwycięskiego projektu do Budżetu Partycypacyjnego w 2018 roku - instalacja "tablicy smogowej" przy Metrze Kabaty. W 2017 roku prowadził warsztaty Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu dla ursynowskich liceów.

Inżynier transportu lotniczego, absolwent Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. Prywatnie pasjonat lotnictwa i początkujący przedsiębiorca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Antosiuk

Mieszkaniec Ursynowa od urodzenia. Kandydował w wyborach samorządowych w 2014 r., w obecnej kadencji samorządu aktywnie działał w stowarzyszeniu PROJEKT URSYNÓW w kwestii filtrów spalin z wyrzutni z tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy. Współautor zwycięskiego projektu do Budżetu Partycypacyjnego budowy trampolin ziemnych w Parku im. Jana Pawła II.Inżynier elektronik, obecnie student informatyki na Politechnice Warszawskiej. Absolwent Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. Miłośnik biegania, koszykówki oraz narciarstwa.

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.