Kino i miejsca rekreacji na Ursynowie

Gdy rozeszła się wieść, że działka z Multikinem ma zostać przeznaczona pod deweloperkę podjęliśmy działania, aby zapewnić na Ursynowie kino i miejsce rozrywki. Uruchomiliśmy petycję do władz miasta o zapewnienie w planach miejscowych miejsca na kino na Ursynowie oraz do dewelopera z apelem o uwzględnienie w nowym budynku miejsc kultury i rekreacji. Petycję można podpisać na stronie

https://www.kinoursynow.pl/

Proponujemy zlokalizowanie nowego multipleksu w miejscu Auchan przy ul. Płaskowickiej lub na Kabatach na terenach, gdzie dawniej było TESCO. Jest to możliwe, jeśli miasto wprowadzi odpowiednie zapisy w planie zagospodarowania.

Ursynów zasługuje na multipleks z prawdziwego zdarzenia, a nie samą deweloperkę! Dlatego zebraliśmy ponad 5000 podpisów pod petycją w tej sprawie. Przy okazji sesji Rady Dzielnicy i posiedzeń Komisji Architektury naciskaliśmy za pośrednictwem władz dzielnicy na podjęcie działań w tej sprawie, wysyłaliśmy interpelacje do władz miasta i zainteresowaliśmy tematem media.
Podejmujemy kolejne działania na rzecz kina i terenów rekreacji!

 

 

 

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.