Udrożnienie ul. Puławskiej - zmiany w godzinach obowiązywania buspasa

Na jesieni rok temu na ursynowskim odcinku ul. Puławskiej wprowadzono buspas w trybie 24h/7 dni w tygodniu. Spowodowało to jeszcze większe zakorkowanie tej arterii, którą wielu mieszkańców Zielonego Ursynowa przyjeżdża do pracy lub szkoły. Ponadto znaczna część mieszkańców z Kabat, Natolina, Imielina czy Ursynowa Północnego dojeżdża nią do licznych sklepów położonych w sąsiedztwie ul. Puławskiej.
 
Jako stowarzyszenie Projekt Ursynów działamy na rzecz udrożnienia ul. Puławskiej poprzez ograniczenie godzin funkcjonowania buspasa wyłącznie do godzin szczytu, w tygodniu. Buspas w weekendy generuje niepotrzebne korki. Dlatego składaliśmy w tej sprawie interpelacje i wystosowaliśmy petycję do władz miasta, którą podpisało już ponad 2000 mieszkańców. Petycję można podpisać na stronie:

https://www.buspaspulawska.pl/

Komunikacja publiczna jest ważna, ale wciąż wielu mieszkańców korzysta z samochodów i trzeba im zapewnić sensowny dojazd.

 

 

 

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.